KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14912005

nr 1491 2005

Leif Skoglöf

(f. 1949), Sverige

Etsning, Af Chapman, Stockholm. Signerad, numrerad 11/50, daterad 1975. Bildmått: 44x57 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm

Leif Skoglöf, svensk målare och grafiker född i Enköping 1949.

Utrop:

500 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:15:33

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Leif Skoglöf

Läs mer om Leif Skoglöf